Soytaş Group Ana Sayfa

               1999 yılında kurulan SOYTAŞ GROUP, kuruluşundan bu yana sektöre verdiği hizmetlerle sadece Türkiye’de değil, dünyada da hatırı sayılır bir üne sahip olmuştur. PVC ve AL kapılarda kullanılan sandviç panellerin üretiminde lider firmalardan biri haline gelmiştir. Gelişen ve değişen süreçte şık, fonksiyonel, estetik ve ekonomik PVC Dekoratif Kapı Panelleri ve Düz Sandviç Panellerini üreten SOYTAŞ GROUP, mekanlarınızı daha da yaşanır hale getirmek için çözümler sunmaya devam edecektir.

PANADUR ve STP PANEL markaları altında XPS uygulaması ve isteğe bağlı olarak PLYWOOD uygulaması da yapılmaktadır. Ürünlerimizin toz, rüzgar, güneş ve her türlü yağıştan korunma özelliğiyle PANADUR ve STP PANEL markaları kısa sürede sektöründe aranılan isimler konumuna getirmiştir. Aynı zamanda özel siparişlerde ALUMINYUM Panel de üretilmektedir. Yine isteğe bağlı olarak hem beyaz hem de ahşap desenli düz panelleri PVC yerine HPL uygulamalı da yapılabilmektedir.

Firmamız PVC Dekoratif Kapı Panelleri ve Düz Sandviç Paneller üzerine İstanbul-Hadımköy fabrikasında 13000 m2 kapalı alan ve 5000 m2 açık alan olmak üzere toplam 18500 m2 alanda üretimini gerçekleştirmektedir.

SOYTAŞ GROUP, Atatürk Havalimanına 35 km, Ambarlı Limanına 25 km, Halkalı Gümrüğüne ise sadece 30 km mesafede olmasıyla son derece stratejik bir konuda bulunmaktadır. Böylece ihracat işlemlerini çok daha kısa sürede gerçekleştirip müşterinin beklentilerine hızlı cevap verebilmektedir.

Kuruluşundan bu yana kaliteyi ilke edinen SOYTAŞ GROUP her yıl yatırımlarını artırarak büyümektedir. Makine parkında CNC kesme makineleri, CNC ebatlama makineleri, tam otomatik Termoform makineleri, Baskı presleri ve bir çok montaj hattı bulunduran firmamız, bu donanımı sayesinde yüksek kapasitede panel üretimine lider olarak devam etmektedir.

Aylık üretim kapasitemiz:

• Düz sandviç panellerde – 150.000 m2/ay

• Dekoratif kapı panellerde – 25.000 adet/ay

Üretilen mamullerin % 80’ni ihraç edilmekte ve böylece Türk ekonomisine de önemli katkı sağlanmaktadır. PANADUR markasıyla yurt dışına 48 farklı ülkeye satış yapmakta, iç piyasada ise STP PANEL adı altında 87 mevcut bayisiyle her şehirde yaygın dağıtım ağına sahiptir.

 
panadur panadur ekstra stp panel panaspacer panaseal panamachine syt cam syt inşaat